testo

페이지 정보

profile_image
작성자스티커샵 조회 3회 작성일 2022-01-14 17:48:11 댓글 0

본문

Protein Tozunu Fazla Kaçıran Instaboy:’Batuhan Demirtaş’

instada çok aktif
bicepsin nerde akif?
yarışmadır bir tutturmuş
görecez anyayı konyayı bilhakis
seloylan alakan yokmuş bari
silleyi yerdin yoksa gari

batuhan demirtaş sahnede… yorum sizlerin
x • : En sevdiğim yeni natural sporcu oldu
1-Batuhan Demirtaş
2- Talha kılıç
3- ronnie Coleman
4- Jay cutler
5- Chris bumstead

Protein tozu derken taylanın gülmemek için dayanması
Taacan Yıldız : En sevdiğim natural sporcular tam liste
Talha kılıç
Batuhan demirtaş
Jay cuttler
Ronnie coleman
Kadir hoca
Dark : En azından dürüst protein tozu kullandığını söylüyo helal olsun, bazı çakallar gibi ben naturalim diyip spora yeni başlayan çocukların hayalleriyle oynayıp pt satmıyo.
Bernd Xhaka : Testo zamanında Gokalaf ile salonda maden suyu içerken soru cevap yaptığınız videoda Savaş Cebeci hakkında Spiderman'li tişörtüde giymessin esprisine gülmüştün.. üstündeki tişörtü hiç yakışltıramadım umarım en yakın zamanda çıkartıp maden suyu tişörtlerine dönersin
Hz Ali : 100kg bench'i repliyor 94kiloda eleman helal olsun

Efe Aydal ile Aikido Saati

efe aydalla ile ikinci spor temalı videomuz. ilk defa aikido yaptım, keyifliydi. spor işte insanları böyle birleştirir en güzel yönü de budur…
osman yükseliş : "Burdaki gençlerin bir özelliği var, hepsi fark ettiysen genç"

-Efe Aydal
Emre : Maşallah Efe Aydali hocamız,İslama büyük hizmetlerde bulunmuştur kendileri.Allah böyle Ehli Sünnet hocalarımızın sayısını arttırsın amin
Mert Gündüz : Birbiriyle hiç bağlantısı olmayan 2 farklı konsepte sahip kanal ve birbiriyle alakası olmayan 2 farklı kişi. Ona rağmen bir araya geldiklerinde ortaya gayet eğlenceli ve kaliteli içerik çıkıyor. Sporun birleştirici tarafını örnek alın ve kimseye nefret beslemeyin
Turan VarOlsun : Eski izletide bunun sözünü almıştın. Efe Aydal, her zaman sözünü tutan birisi. Kendisini kısmı gündelik özellikle spordan tanıyorum. Gerçekten içten, samimi, zararsız ve ciddi ciddi bu ülkeye katkı sağlamak için elinden geleni yapan birisi.
Ben inançlı birisiyim.
Bize böyle "dinsiz" veya böyle "dindar" lazım.
Atasoy : İlk sahneye patladım

Hem Doktor Hem Vücutçu! Yolun Sonu @Yuke Aesthetics

bugün videomuzda yusuf kerem aslan var kendisi hem bir doğal vücutçu hem de tıp dünyasının önde gelen gelecek vaadeden değerlerinden biri. güzel bir kapışma ve iyi yönlerini, eksiklerini konuştuğumuz kaliteli bir video oldu, teşekkürler
Yuke Aesthetics : Eline sağlık, çok güzel video olmuş. Tanışmak da beraber video çekmek de gayet zevkliydi. Hedefim Youtube’a biraz daha ağırlık verip Taylan’a form analiz yapmak olacak :)
Gorilbey : Kaliteli kişilerle kaliteli video
Lan Farad : 1 yıl önce her akşam canlı yayında idman yapardık kendisi ile, disiplinli çalışkan düzenli bir adam boş konuşmaz boş yapmaz sürekli doludur :). Saygılar Yuke
Sefa Sarikaya : Hiq sporculari birbirlerini pushlamaya basladi... Ozan, Teyto, Yuke, .... Shreddedlar genc ve potansiyelli yeteneklere yönelmeye devam ediyor ...
Fatih Yılmaz : 4 5 aydır evde spor yapıyodum aileme haber vermeden gyme yazıldım herkese bol şans.

... 

#testo

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

전체 6,865건 1 페이지
게시물 검색
Copyright © www.asmtimes.kr. All rights reserved.  Contact : help@oxmail.xyz